AgaJewels – Jewellery Trading

Home > AgaDigital > AgaJewels

AgaJewels, geniş üretim ağı ile altın ve pırlantalı mücevherlerin üretimini moda ve trendleri takip ederek gerçekleştirir. Her biri eşsiz bir tasarıma sahip olan geniş ürün gamında 14K, 18K, 21K ve 22K ayar altın takılar ve pırlantalı mücevherler bulunur.


Değişen trendleri ve özel tasarım vizyonumuzu birleştirerek, uluslararası standartlarda üretim kalitesini ön planda tutuyoruz. Atölyemizde hayat bulan mücevher ve takıları birçok dünya ülkesine ihraç ediyor, AgaJewels kalitesini global ölçekte görünür kılıyoruz.


Dünyanın kalbinden geçerek, kadınların zerafetini tamamlayan değerli taşlar ve antik çağlardan bu yana güç ve ihtişamın sembolü olan altını AgaJewels ustalığı ile işliyoruz. Bu bu ustalık, zerafet ve ihtişam ile sizlere ruhunuzu yansıtmanın en seçkin biçimini sunmak için çalışıyoruz.


Turkish jewelry export companies have enjoyed tremendous success in the export industry over the years. They are now expecting to generate more revenue from jewelry sector in future as they are anticipating exports to reach a record USD 12 billion by 2023. So, if you want to import jewelry from Turkey, have a look at some Turkish jewelry suppliers on our portal.


×