Anasayfa Blog Altın Videolar Bankadaki Altınınızı Nasıl Fiziksel Altın Olarak Alabilirsiniz?

Bankadaki Altınınızı Nasıl Fiziksel Altın Olarak Alabilirsiniz?

by Buse Kozok
Bankadaki Altınınızı Nasıl Fiziksel Altın Olarak Alabilirsiniz?

AgaBullion Hazine Uzmanı Buse Kozok anlatıyor.

- Bankadaki altınınızı nasıl fiziksel altın olarak alabilirsiniz?

?? https://agabullion.com/AgaGoldyTR
?? https://agabullion.com


YASAL UYARI
Bu videoda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından müşteri ile imzalanacak yatırım danışmanlığı çerçeve sözleşmesi kapsamında kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu videoda yer alan içerik hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte de değildir. Bahse konu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, müşterilerin ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır.

Bu videoda yer alan bilgi ve verilerin tam ve/veya doğru olduğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Ancak şirketimiz bu bilgi ve verileri iyi niyet kapsamında güvenilir olduğu düşünülen kaynaklardan temin etmiştir. Bu videoda yer alan içerik için kullanılan kaynaklarda yer alan bilgi ve verilere ilişkin olarak şirketimizin herhangi bir taahhüdü bulunmadığından, bahse konu kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu videoda yer alan görüş ve bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan şirketimiz DD Holding Anonim Şirketi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İLGİLİ GÖNDERİLER

×