Anasayfa Blog Altın Makaleler AgaKulche 1 Yaşında

AgaKulche 1 Yaşında

by Ali Canbaz
AgaKulche 1 Yaşında

E ticaret faaliyetlerimizde bir yılı geride bırakmaya az kaldı. Bu süre zarfında yurt içinde en çok bilinen pazar yerlerinde tercih edilen bir marka olmayı başardık.

Satışa koyduğumuz yüzden fazla ürün ile satıcılar arasında tüm ürün gruplarında ilk üç içinde yer alıyoruz. Elbette bu geldiğimiz nokta son değil. Daha yapacak çok işimiz var. Müşterilerimiz için yeni ürünler, yeni deneyimler sunarak emin adımlarla çalışmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda ekim 2022 ile birlikte, LBMA rafinerilerine(İAR, Nadir Metal, Valcambi, Argor, Heraeus vs.) ait mini külçe ürünlerinin yanına, AgaKulche markalı kendi külçe altınlarımızı da dahil ettik.

995/1000 saflıkta 0,5 gramdan başlayarak 1gr, 2,5gr, 5gr, 10gr, 20gr, 1 Ons, 50gr ve 100gr’dan oluşan ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Ürünlerimizden1 ons (31,10 gr) farklı bir ürün olarak piyasada olacak. Yurtdışı piyasalarda yaygın olarak bulunan ons altın ülkemizde çok bilinmiyor. Bizde bu boşluğu ons ile doldurarak ürünlerde farklılaşmaya gitmek istedik.

Yakın zamanda piyasalarda tercih edilen başka marka külçe altın satışlarını da başlatmış olacağız.

Bilezik ve gümüş külçe ürünlerinin satışları da yükselen bir ivme ile devam etmektedir.

www.agakulche.com ticaret sayfamızda tüm ürünlerimize ulaşmak kolay bir hale geldi. Ayrıca Darphane ürünleri ve darphane hatıra paraları ile uluslararası hatıra paraları da e ticaret sayfamızda.

İLGİLİ GÖNDERİLER

×